doodle-2 doodle-1 doodle-1

Evet tamamen güvenli. Yapacağımız etkileşimler Türkiye ve Dünya üzerindeki gerçek kullanıcılar tarafından yapılıyor. Paketlerimiz 30 gün garantilidir. Eğer kanalınız telif hakkı nedeniyle kapatılmış yada SEO çalışması yaptığımız herhangi bir videonuz silindiyse bunun sorumlusu sizsiniz.

Seo dediğimiz olay 3 günde sonuç verecek bir olay değildir.Size vereceğimiz paketleri 3 gün içerisinde de temin edebiliriz. Fakat bu SEO açısından çok sağlıklı olmayacaktır. O yüzden paketlerimizi günlere yayarak belirli bir strateji içerisinde en doğru SEO çalışmasını yapıyoruz.

Youtube son zamanlarda para kazanma ile ilgili bilinen her şeyi değiştirdi. Eskiden bir kanal kurduğunuzda direk para kazanmaya uygun hale getirebilirdiniz. Ama şu anda kanalınızın para kazanmaya açılması için 4000 Saat izlenme ve 1000 Abone gerekiyor.

faq ladies vector - FAQ

1. youtubeseohizmeti nedir?

youtubeseohizmeti sizlerin youtube’da para kazanmanız ve üst sıralarda yer almanız için geliştirilen bir oluşumdur.Yıllardır sosyal medya platformları ile yaptığımız olumlu çalışmalarımıza ara verip tamamen youtube’a odaklandık.

3. Kanalım Trendlere Girer mi?

Tabii ki girebilirsiniz. Yapacağımız çalışma ile kanalınız üst sıralara çıkıp trend’e girme ihtimalinizi arttıracaktır.

5. Size nasıl ulaşabilirim?

Whatsapp ve mail yolu ile ulaşabilir kanalınızın analizini ücretsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz. Size uygun paketi seçmenize yardımcı olabiliriz.

7. Güvenli mi?

Evet yapacağımız çalışma Tamamen Güvenlidir.

2. Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemelerinizi Shopier üzerinden tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

4. Videolarımda reklam var alacağım paket reklamları etkiler mi?

Hayır etkilemez. Ama paketi alırken belirtirseniz daha dikkatli davranabiliriz.

6. Yapacağınız SEO Hizmetlerini biraz açıklarmısınız?

Kanalınıza organik izlenme ve aboneler yollayacağız. İzlenmelerin belli bir yüzdesi kelime bazlı olacaktır. Daha sonra forumlarda sözlüklerde kanalınızın tanıtımını yapıp backlink sağlayacağız.

Bu tamamen sizin içeriğinizle ilgilidir. Youtube telif hakkı kurallarını ihlal etmeyen içerikler paylaşırsanız kanalınız para kazanmaya açılır.

man with phone - FAQ

Başka Bir Şey?

Whatsapp'dan ulaşın