Youtube 1000 Aboneye En Hızlı Nasıl Ulaşırım?

Youtube 1000 aboneye en hızlı nasıl ulaşılacağını mı merak ediyorsunuz? Bu yazımız sizlere yardımcı olacaktır:

Degerli Icerikler Yaratın

Değerli içerik oluşturmaya çalışmak, yapmaya çalıştığım her şeyin ön saflarında yer alıyor. YouTube istisna değildir. YouTube videoları oluşturmanın bir blogda SEO içeriği yazmaktan çok daha zor olduğunu söyleyeceğim, çünkü çok fazla aşama ve değişken var.

Örneğin, kamerayı doğru noktaya getirmek için 20 dakika ya da aydınlatmayı doğru şekilde almaya 20 dakika daha haryacabilirsiniz…

Ancak günün sonunda, insanlar bir şekilde değerli olduğuna inanırlarsa yalnızca bir kanala abone olacaktır. Değer birçok farklı biçimde gelir.

Yapabileceğiniz en iyi videoları oluşturmaya ve içerik yayınlama tutarlılığı konusunda endişelenmekten kaçınmanızı öneririm. Büyük bir ekibiniz yoksa, tutarlılık oyunuyla kazanamazsınız. Ve o zaman bile, odaklanmanız akla gelebilecek en yüksek kalitede değil, tutarlılık olduğunda harika içerik parçaları üretmek hala zor.

Akılda tutulması gereken bir diğer nokta, videolarınızın çoğunu bir hedef anahtar kelime etrafında oluşturmaya çalışmaktır. YouTube, en büyük video arama motorudur ve insanlar içeriğinizi bulmak için arama yaparlar ve bu arama için anahtar kelimeler kullanmaları gerekir. Bu anahtar kelime araştırma rehberi, başlamak için iyi bir yerdir.

İçerikle ilgili son önerim, uzun ve derinlemesine bir içerik oluşturmanızı tavsiye ediyorum. YouTube’daki bir kanaldaki en popüler video izlenme sayıları ile değil etkileşim ile ölçülür. Uzun ve derinlemesine olan videolar kullanıcıların daha fazla ilgisini çeker ve kanalınıza abone olma şansı artar.

Harika içerik oluşturmak, ancak ilk adımdır. Güzel bir sonuç elde etmek istiyorsanız içeriğinizi de tanıtmalısınız. Favori yöntemim…

2. E-posta Listenizi Verimli Bir Sekilde Kullanın

İçerik tanıtımı için gizli silahım e-posta listem. Ne zaman yeni bir video yayınlasam, listeme hemen bir e-posta gönderirim. Bu, videonuz ve kanalınızı olumlu etkiler ve videoya ilgi oluşmasını sağlar. Bir e-posta listesi oluşturmaya başlamanızı şiddetle tavsiye ediyorum, çünkü bu gerçekten içerik tanıtımı için büyük bir avantaj.

3. Cekilis Yapın


Bu konuda hiçbir şey karmaşık değil. Ürünlerinizden veya hizmetlerinizden birini ücretsiz olarak gönderin ve abonelerinizden katılmalarını isteyin. Örneğin, ilk 100 takipçime, Youtube Seo Hizmeti üzerinden 100 youtube izlenme yolluyorum.

Sonra sadece insanların abone olmalarını, yorum yapmalarını ve yarışmaya girecek her videoyu beğenmelerini isteyin.

Gerçek şu ki, yarışmalar insanları içeriğinizle ilgilenmeye teşvik ediyor ve katılım YouTube kanalınız için çok büyük bir etken.

4. Hedef Kitlenizle İletisime Gecin


 Aldığınız her bir youtube yorumuna veya sosyal medya yorumuna cevap vermeniz kanalınızı olumlu etkiler. Bunun nedeni, birisinin size yorum yapmak için vaktini ayırması ve onurlandırılması gerektiğidir.

Bu tür bir çaba, youtube kanalınızın markasını güçlendirir.

Her tepki, markanıza ve zamanla size olan güveni arttırır. İnsanlar dikkat çekiyor ve sizin için gerçekten önemsendiğiniz bir kişi olduğunuzu fark ediyorlar. Her bir kişiyi gerçekten önemseyin ve gerçekten başarılı olmanızı isteyen sadık bir kitle inşa edin.

Unutma:

Sizden bir şeyler satın alacak ve YouTube kanalınıza abone olacaklarsa, markanızı beğenmeleri ve güvenmeleri için insanlara ihtiyacınız var.

Yani sadece özetlemek için, ilk 1000 YouTube abonenizi nasıl elde edeceğiniz:

İnanılmaz, anahtar kelime hedefli içerik oluşturun. Kaliteye göre niceliğe odaklanın.
Bir e-posta listesi oluşturmaya başlayın, böylece en kısa sürede yeni videolarınızla çekiş yapabilirsiniz. Gelecekteki yazılarımda size bazı e-posta listesi büyüme stratejileri verebilirim.
İçeriğinizle ilgilenmeleri ve kanalınıza abone olmaları için insanları teşvik edin. Onlara hediyeler verin.
Hedef kitlenizle bağlantı kurmak için daima zaman ayırın ve bu anahtar kelimenin diğer tarafında başka bir insan olduğunu unutmayın.
Artık 1000 YouTube abonesine nasıl ulaşılacağını biliyorsunuz ve yapmanız gereken tek şey gerekli önlemleri almaya başlamak. İlk başta kolay olmayacak ve ezici hissedeceksiniz. SORUN YOK. Güven Bana. İş akışınızı devam ettirdikten sonra çok daha kolaylaşacak. Ayrıca, video konusunda kendinizden emin değilseniz, bir video oluşturmak ve yayınlamak için güveninizi geliştirmek için en iyi yol. Bunu tekrar tekrar yapın ve daha iyi olacağınıza söz veriyorum.

Bazı sorularınız mı var? Her birine cevap verdiğim için aşağıya bir yorum bırakın.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir